
Контейнер переноска пластикова AnimAll PS-01 для транспортування, перенесення - тварин, котів, кішок та собак до 6кг
- Немає в наявності
- Код: 1822341
565 ₴
+380 (68) 155-82-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переноска AnimAll PS-01 для кішок та собак, блакитна, 48×32×30 см — це надійне та зручне рішення для транспортування ваших вихованців. Виготовлена з міцного пластику, вона забезпечує безпеку і комфорт вашої тварини. час подорожі.
- Розміри: 48×32×30 см, ідеально підходить для котів та собак дрібних порід.
- Максимальна вага вихованця: до 6 кг.
- Матеріал: якісний пластик, легко миється та стійкий до пошкоджень.
- Колір: стильний блакитний, який підкреслить ваш смак.
Переноска має вентиляційні отвори для гарної циркуляції повітря та надійну клямку, що запобігає випадковому відкриття. Відмінно підходить для поїздок до ветеринара, подорожей або короткочасного розміщення вашого вихованця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AnimAll |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Демісезон |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 300 мм |
| Розмір переноски | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AnimAll |
- Ціна: 565 ₴







